• İtalya'da harmanlanıp kavrulan, Gerçek İtalyan Kahve deneyimi
  • Bizimle İletişime Geçin 02122782728

CALIDUM COFFEE,

Mükemmeli Arama Tutkusu

 

Kahve tutkumuzu bir misyona dönüştürdük. Dünyanın en iyi kahve çekirdeklerinden seçilerek harmanlanan kahvelerimizi evlere, kafelere, restoranlara, iş ve çalışma merkezlerine, otellere kısaca insanın olduğu her yere ulaştırmayı hedefledik. Çünkü insanımızın en iyi kahveye ulaşmayı hakettiğine inandık.

 

Kahve önemli bir sosyalleşme aracı olarak günlük rutinlerimizden biri. İnanıyoruz ki; Kahve çekirdeklerinden gelen lezzet ne kadar yüksekse sohbetlerimiz, kahkahalarımız, birlikte olma arzumuz ve hissettiğimiz haz o kadar fazla olacak…

 

Her fincandan gelen eşsiz İtalyan Espresso lezzeti ile yaşamdaki güzellikleri anlama ve hissetme gücümüz de artacaktır.

 

Bir yudum Espresso bir yudum mutluluk.

 

Bir yudum asla yetmez…

 

Neden Calidum Coffee?

 

Calidum Kahveleri, İtalya’nın en büyük ve önde gelen kahve üreticisi tarafından 90 yıllık bir tecrübeyle seçilerek harmanlanır. Kahve çekirdeğinin tadı ve verimi ise; bu deneyimli ellerin özenle seçilmiş kahve çekirdeklerini kavurmasında gizlidir. Kıvamında kavrulamayan kahve aromasını veremez, tat ve aroma deneyiminizi olumsuz etkiler.

 

Bizler tecrübemizden aldığımız güçle bilgili ellerde harmanlanıp tam kıvamında kavrulan İtalyan kahve lezzetini kararlılıkla sizlere sunuyoruz. Sevdiğimiz alanda çalışmaya, kıymetli kahveleri muhteşem kavurma bilgisiyle sizlere zengin bir aroma eşliğinde sunmaya ve iyi bir işten gurur duymaya devam ediyoruz.

 

 

 

 

'); fbq('track', 'PageView');