• İtalya'da harmanlanıp kavrulan, Gerçek İtalyan Kahve deneyimi
  • Bizimle İletişime Geçin 02122782728

Garanti Şartları

Calidum Coffee Garanti Şartları


Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmakta / yaptırılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesiyle beraber bize başvurarak tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

Ambalajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler arızalı yeni ürünler sınıfına girer. Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarlarıyla birlikte, aldığınız gibi olmak kaydı ile bize göndermeniz ya da vermeniz gerekir. Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, değişim ise tedarikçi stoklarımıza bağlı olarak, onarım ise onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. Sizi mağdur etmemek için en kısa sürede işleminiz sonuçlandırılmaya çalışılacaktır.


İade ve İptal Şartları

İADE
Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren yedi (7) gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın, sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0212 278 27 28 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

İade işlemlerinde kargo bedeli müşteriye aittir. Karşı taraf ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. 

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi ürün bedelinin müşterinin kredi kartına veya diğer ödeme şekillerine göre hesaplarına iade edilmesi için SubBrand Marka Danışmanlık girişimde bulunur.

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan SubBrand Marka Danışmanlık sorumlu değildir. Son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz. 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslimatı sırasında kargo firması yetkilisi huzurunda açılarak taşıma esnasında ürünün zarar görüp görmediği kontrol edilmelidir.

Ürün kargo esnasında zarar görmüşse teslim alınmamalı ve tutanakla bu durum teyit edilmelidir. Yetkili kargo tarafından hazırlanan bir raporla birlikte, tarafımıza başvurarak, ürününüzün ücretsiz olarak değişimini gerçekleştirebilirsiniz. 

İPTAL
Vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde aynı gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir.
 

İptal işlemini gerçekleştirmek için, firmamıza aynı gün içinde iletişim bölümünden ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 

Kargo çıktıktan sonra satış iptalinin istenmesi durumunda ürünün tekrar tarafımıza kargo edilmesi ve kargo masrafının alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir.

'); fbq('track', 'PageView');